VIVAX MODEL ACP-18CH50AEQIs R32

43999 ден

Висока ефикасност, прикажување на самодијагноза, индикатор за истекување на гасот за разладување, 1W standby, турбо, заштита на вентил на надворешна единица, интелегентно отопување, 12 Fan Speed, безшумна опција, двосмерен одвод на кондензат, дигитален екран.

Шифра:4285
Гаранција: 5 Години
Бесплатна достава

5 на залиха

43999 ден

5 на залиха

Додади го во кошничка
Купи сега
SKU: VI4285 Категорија Ознака:

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP): A++ (7.4/4.0)
МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ: 5832.00 W
МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ: 5850.00 W
ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ: 5275/5570 W
ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ: 1550 W
ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ГРЕЕЊЕ: 1570 W
ПРОТОК НА ВОЗДУХ: 840.00 m3
КАПАЦИТЕТ НА ОДВЛАЖНУВАЊЕ: 1.80 l/h
НИВО НА БУЧАВА: 42.50 dB
РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА: ОД -15 ℃  ДО 50 ℃
МАСА ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА: 10.00 kg
МАСА НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА:  32.70 kg
ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА: до 55 м2
ФРЕОН: R32
ФИЛТРИ: Филтер за прашина, Cold catalyst филтер
ДИМЕНЗИИ НАДВ. ЕДИНИЦА: 805 X 554 X 330 mm
ДИМЕНЗИИ НА ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА : 957 X 213 X 302 mm
ГАРАНЦИЈА: 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Тежина 42.7 кг
Димензии 957 × 213 × 302 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX MODEL ACP-18CH50AEQIs R32”
Review now to get coupon!

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Информации за Достава

  • Please pay more attention to your order address which MUST MATCH your shipping address. (If you’re from Russia, Please leave your full name. It is very important)
  • Items will be shipped within 3 business days after payment.
  • Please check items when delivered, if damaged, please kindly accept it and contact us immediately.  We will make a confirmation and resend you a new one.

 

Shipping By Shipping Cost Estimated Delivery Time Tracking Information
Thembay Express Free Shipping 12-20 days Not available
LEX $20.00 - $50.00 04-12 days Available
Lorem Ex $26.00 - $70.00 03-17 days Available

Packaging Details

  • Unit Type: piece
  • Package Size: 25cm x 32cm x 5cm (9.84in x 12.60in x 1.97in)
  • Package Weight: 0.56kg (1.23lb.)