VIVAX MODEL ACP-18CH50AESI PRO R32

46999 ден

Стерилизација на 56 °C за 30 минути ефикасно ќе ги оневозмжи вирусите присутн во воздухот. ДВОЕН ФИЛТЕР – Системот за двојна филтрација темелно ги елиминира штетните материи, обезбедувајќи ви свеж и чист воздух.Предфилтерот може ефикасно да го спречи ширењето на честичките во воздухот. Вториот филтер со активен јаглен ги заробува опасните гасови и мириси. УВ ЛАМБА УВ ламбата користи ултравиолетова светлина со кратки бранови, добро познато решение за стерилизација, за да ги уништи штетните честички во воздухот.

 • Шифра:4255
 • Гаранција: 5 Години
 • Бесплатна достава

1 на залиха

46999 ден

1 на залиха

Додади го во кошничка
Купи сега
SKU: VI4255 Категорија Ознака:
 • ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP): A++ (7.0/4.0)
 • МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ: 5900.00 W
 • МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ: 5850.00 W
 • ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ: 5275/5568 W
 • ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ: 1550 W
 • ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ГРЕЕЊЕ: 1750 W
 • ПРОТОК НА ВОЗДУХ: 800.00 m3
 • КАПАЦИТЕТ НА ОДВЛАЖНУВАЊЕ: 1.80 l/h
 • НИВО НА БУЧАВА: 41.00 dB
 • РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА: ОД -15 ℃  ДО 50 ℃
 • МАСА ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА: 11.20 kg
 • МАСА НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА: 33.50 kg
 • ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА: до 55 м2
 • ФРЕОН: R32
 • ФИЛТРИ: Филтер за прашина
 • ДИМЕНЗИИ НАДВ. ЕДИНИЦА: 805 X 554X 330 mm
 • ДИМЕНЗИИ НА ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА : 969X 241 X 320 mm
 • ГАРАНЦИЈА: 5 ГОДИНИ
 • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
Тежина 44.7 кг
Димензии 969 × 241 × 320 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX MODEL ACP-18CH50AESI PRO R32”
Review now to get coupon!

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Информации за Достава

 • Please pay more attention to your order address which MUST MATCH your shipping address. (If you’re from Russia, Please leave your full name. It is very important)
 • Items will be shipped within 3 business days after payment.
 • Please check items when delivered, if damaged, please kindly accept it and contact us immediately.  We will make a confirmation and resend you a new one.

 

Shipping By Shipping Cost Estimated Delivery Time Tracking Information
Thembay Express Free Shipping 12-20 days Not available
LEX $20.00 - $50.00 04-12 days Available
Lorem Ex $26.00 - $70.00 03-17 days Available

Packaging Details

 • Unit Type: piece
 • Package Size: 25cm x 32cm x 5cm (9.84in x 12.60in x 1.97in)
 • Package Weight: 0.56kg (1.23lb.)