Телевизор VIVAX IMAGO B Series 32LE20K

9999 ден

 • Шифра: 4335
 • Тип TV: SMART
 • Максимална Резолуција: 1366 X 768 (HD)
 • Дијагонала: 32″
 • USB: Да
 • Панел: LED
 • WiFi: Да
 • Осветлување: LED
 • Контраст: Висок контраст
 • HDMI: Да
 • Гаранција: 24 месеци

5 на залиха

9999 ден

5 на залиха

Додади го во кошничка
Купи сега
SKU: VI4335 Категорија Ознака:

VIVAX  Телевизор  B Series   32LE20K

ОСНОВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ:

 • ДИЈАГОНАЛА: 32” / 80 см
 • ОСВЕТЛУВАЊЕ: 200
 • МАКСИМАЛНА РЕЗОЛУЦИЈА: 1366 X 768 (HD)
 • ОПРЕРАЦИОНЕН СИСТЕМ: АНДРОИД
 • ТЕХНОЛОГИЈА: ЛЕД
 • ТИП  ТВ-а:  SMART
 • ТВ ПРИЕМНИК: DVB-T2/C/S2
 • ЗВУК(Ш): 12
 • ЕНЕРГИЈА:  Ефективност на ЕУ 2019/13:Г

ДИМЕНЗИИ И МАСА:

 • ТЕЖИНА НА УРЕДОТ:  5.1 кг.
 • Димензии: ШИРИНА (CM): 73.1
 • Димензии ВИСИНА (CM): 48.6
 • Димензии ДЛАБОЧИНА (CM): 17.7

ДРУГИ КАРАКТЕРИСТИКИ: 

 • VESA: 75 x 75
 • USB СНИМАЊЕ: Да
 • ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ: Паметни
 • ХОТЕЛСКИ РЕЖИМ: Да
 • HDR: HDR10
 • БОЈА: Црна

КОНЕКТОРИ:

 • КОМПОЗИТЕН ВЛЕЗ: Да
 • SCART: Не
 • HDMI: 2
 • ВЛЕЗ ЗА СЛУШАЛКИ: Не
 • VGA: Не
 • USB: 2
 • ИНТЕГРИРАНА WiFi: Да
 • Bluetooth: Да
 • CI+:Да
 • ДИГИТАЛЕН АУДИО ИЗЛЕЗ (оптички):Да
 • ПРЕСЛИКУВАЊЕ НА ЕКРАНОТ: Да

 

Б серијата AndroidTV е нова врвна паметна телевизија од серијата VIVAX поддржана од системот Android 11. Wi-Fi или Bluetooth конекцијата ви овозможува да го користите вашиот нов телевизор како нов прозорец во светот, без разлика дали станува збор за радио или видео, филмска содржина или социјални мрежи, со голем екран и висок квалитет, кој вклучува HDR10 и Dolby Digital. Едноставен далечински управувач контрола со функцијата „Гласовно пребарување на Google“ и саканата содржина ќе  биде одма достапна! Благодарение на поддршката на форматите за аудио и слика Dolby, HDR содржината што ја гледате ќе изгледа и ќе звучи прекрасно.  Овој паметен телевизор дизајниран за секој простор и пригода! Телевизорот доаѓа со 1GB RAM меморија и 8GB меморија за складирање на апликации. Дигитални T2 H.265 приемник, Сателитски S2 приемник  и  многу други надворешни аудио/видео приклучоци овозможуваат целосно поврзување со сите ваши надворешни уреди.  Netflix, PrimeVideo, Гледајте  YouTube + многубројни други апликации достапни преку Google Play  апликации. VIVAX е Хрватски бренд, телевизорот се произведува во Rugvici кај Загреб.

Тежина 5.1 кг
Димензии 17.7 × 73.1 × 48.6 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Телевизор VIVAX IMAGO B Series 32LE20K”
Review now to get coupon!

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Информации за Достава

 • Please pay more attention to your order address which MUST MATCH your shipping address. (If you’re from Russia, Please leave your full name. It is very important)
 • Items will be shipped within 3 business days after payment.
 • Please check items when delivered, if damaged, please kindly accept it and contact us immediately.  We will make a confirmation and resend you a new one.

 

Shipping By Shipping Cost Estimated Delivery Time Tracking Information
Thembay Express Free Shipping 12-20 days Not available
LEX $20.00 - $50.00 04-12 days Available
Lorem Ex $26.00 - $70.00 03-17 days Available

Packaging Details

 • Unit Type: piece
 • Package Size: 25cm x 32cm x 5cm (9.84in x 12.60in x 1.97in)
 • Package Weight: 0.56kg (1.23lb.)