VIVAX MODEL ACP-12CH35AEQIs R32

25999 ден

Висока ефикасност, прикажување на самодијагноза, индикатор за истекување на гасот за разладување, 1W standby, приперма за smart wi-fi контрола, турбо, заштита на вентил на надворешна единица, интелегентно отопување, 12 Fan Speed, безшумна опција, двосмерен одвод на кондензат, дигитален екран.

Шифра:4280
Гаранција: 5 Години
Бесплатна достава

5 на залиха

25999 ден

5 на залиха

Додади го во кошничка
Купи сега
SKU: VI4280 Категорија Ознака:

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP): A++ (6.1/4.0)
МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ: 4162.00 W
МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ: 4220.00 W
ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ: 3517/3810 W
ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ: 1213 W
ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ГРЕЕЊЕ: 1088 W
ПРОТОК НА ВОЗДУХ: 540.00 m3
КАПАЦИТЕТ НА ОДВЛАЖНУВАЊЕ: 1.20 l/h
НИВО НА БУЧАВА: 40.50 dB
РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА: ОД -15 ℃  ДО 50 ℃
МАСА ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА: 7.60 kg
МАСА НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА:  23.20 kg
ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА: до 35 м2
ФРЕОН: R32
ФИЛТРИ: Филтер за прашина, Cold catalyst филтер
ДИМЕНЗИИ НАДВ. ЕДИНИЦА: 720 X 495 X 270 mm
ДИМЕНЗИИ НА ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА : 805 X 194 X 285 mm
ГАРАНЦИЈА: 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Тежина 30.8 кг
Димензии 805 × 194 × 285 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX MODEL ACP-12CH35AEQIs R32”
Review now to get coupon!

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Информации за Достава

  • Please pay more attention to your order address which MUST MATCH your shipping address. (If you’re from Russia, Please leave your full name. It is very important)
  • Items will be shipped within 3 business days after payment.
  • Please check items when delivered, if damaged, please kindly accept it and contact us immediately.  We will make a confirmation and resend you a new one.

 

Shipping By Shipping Cost Estimated Delivery Time Tracking Information
Thembay Express Free Shipping 12-20 days Not available
LEX $20.00 - $50.00 04-12 days Available
Lorem Ex $26.00 - $70.00 03-17 days Available

Packaging Details

  • Unit Type: piece
  • Package Size: 25cm x 32cm x 5cm (9.84in x 12.60in x 1.97in)
  • Package Weight: 0.56kg (1.23lb.)