HIKVISON AX Безжичен надворешен PIR детектор DS-PD2-P10P-WEH

12130 ден

HIKVISON AX Безжичен надворешен PIR детектор

 • Шифра: 3395
 • Гаранција: 2 Години

Нема на залиха

SKU: VI3395 Категорија Ознака:

Основни карактеристики:

 • Безжичен надворешен PIR детектор
 • 2 PIR и Microwave надворешен сензор со Pet immunity
 • Домет на детекција до 10 X 10 метри, агол на покривање 90 степени, детекција на брзина на движење 0.25~2.5 m/s
 • PET immunity до 10Kg
 • Вграден звучник за walk тест
 • Heavy Duty ултравиолетов филтер
 • Дигитална температурна компензација: дигитално ја подесува својата сензитивност за да изврши детекција кога температурата на околниот простор е блиска со температура на тело
 • Автоматска сензитивност: самоподесување кон променливите услови на околината за да обезбеди стабилност и точна детекција на провали
 • Поддржува Анти-Маскинг и Анти-Блокинг функција
 • Висина на монтажа: 1.8 – 2.4 метри
 • Овозможува стабилна двонасочна безжична функција
 • RF безжична фреквенција: 868 MHz
 • Тампер заштита
 • Безжична комуникација со домет до 800 метри (на отворен простор)
 • Вградени Батерии литиумски 2 Х 3.0V 4700mAh , траење на батерии 3 години

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HIKVISON AX Безжичен надворешен PIR детектор DS-PD2-P10P-WEH”
Review now to get coupon!

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Информации за Достава

 • Please pay more attention to your order address which MUST MATCH your shipping address. (If you’re from Russia, Please leave your full name. It is very important)
 • Items will be shipped within 3 business days after payment.
 • Please check items when delivered, if damaged, please kindly accept it and contact us immediately.  We will make a confirmation and resend you a new one.

 

Shipping By Shipping Cost Estimated Delivery Time Tracking Information
Thembay Express Free Shipping 12-20 days Not available
LEX $20.00 - $50.00 04-12 days Available
Lorem Ex $26.00 - $70.00 03-17 days Available

Packaging Details

 • Unit Type: piece
 • Package Size: 25cm x 32cm x 5cm (9.84in x 12.60in x 1.97in)
 • Package Weight: 0.56kg (1.23lb.)