HIKVISION AX PRO Безжична надворешна сирена DS-PS1-E-WE(O-STD)

8200 ден

HIKVISION AX PRO Безжична надворешна сирена

 • Шифра: 3325
 • Гаранција: 2 Години

30 на залиха

8200 ден

30 на залиха

Додади го во кошничка
Купи сега
SKU: VI3325 Категорија Ознака:

Основни карактеристики:

 • Безжична надворешна сирена AX PRO серија со домет до 1600 метри
 • Јачина на звук: 110dB, 3 типа на звучен сигнал (пожар, паник и провала)
 • Соддржи сензор за мерење на амбиентална температура и индикатор за јачина на сигнал
 • Поддршка за звучна и лед нотификација на активирање и деактивирање
 • Тампер функција (напред и назад)
 • Безжична комуникација со домет до 1600 метри (на отворен простор)
 • Поддршка за целосна далечинска конфигурација преку апликација
 • ЛЕД Индикатор
 • Соддржи заштита против блокирање на сигнал Frequency hopping
 • Овозможува стабилна двонасочна безжична комуникација со Tri-X
 • Wireless технологија, модулација 2GFSK и AES-128 енкрипција
 • RF безжична фреквенција: 868 MHz
 • Батерија CR123A x 4, 3 години трајност (со активирање на аларм два пати неделно и свирење по 90 секунди)
 • Дополнително напојување: 12 VDC
 • Степен на заштита од прашина и вода: IP65
 • Работна температура од -20 °C до +60 °C

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HIKVISION AX PRO Безжична надворешна сирена DS-PS1-E-WE(O-STD)”
Review now to get coupon!

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Информации за Достава

 • Please pay more attention to your order address which MUST MATCH your shipping address. (If you’re from Russia, Please leave your full name. It is very important)
 • Items will be shipped within 3 business days after payment.
 • Please check items when delivered, if damaged, please kindly accept it and contact us immediately.  We will make a confirmation and resend you a new one.

 

Shipping By Shipping Cost Estimated Delivery Time Tracking Information
Thembay Express Free Shipping 12-20 days Not available
LEX $20.00 - $50.00 04-12 days Available
Lorem Ex $26.00 - $70.00 03-17 days Available

Packaging Details

 • Unit Type: piece
 • Package Size: 25cm x 32cm x 5cm (9.84in x 12.60in x 1.97in)
 • Package Weight: 0.56kg (1.23lb.)