HAIER FLEXIS AS50S2SF1FA/1U50S2SJFA

68990 ден

A-PAM DC Inverter технологија со IntelligentAir, super Quiet mode, comfortable sleep mode – режими на работа, LED дисплеј во боја, Wi-Fi уред вклучен во цената, вграден Eco sensor, dry функција за одвлажување и можност за 3М Purify Filter, функција Clean Air за активно прочистување на воздухот од вируси, бактерии и прашина, функција на самочистење и самодијагностицирање, аuto-restart, Real Clock Timer.

 • Шифра:4070
 • Гаранција: 3 Години
 • Бесплатна достава
 • Контакт телефон: 072/274-347

20 на залиха

68990 ден

20 на залиха

Додади го во кошничка
Купи сега
SKU: VI4070 Категорија Ознака:
 • ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP): A++ (7.2/4.6)
 • МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ: 6000.00 W
 • МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ: 6900.00 W
 • ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ: 5200/6000 W
 • ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ: 1410 W
 • ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ГРЕЕЊЕ: 1500 W
 • ПРОТОК НА ВОЗДУХ: 900.00 m3
 • КАПАЦИТЕТ НА ОДВЛАЖНУВАЊЕ: 2.00 l/h
 • НИВО НА БУЧАВА: 45.00 dB
 • РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА: ОД -20 ℃  ДО 43 ℃
 • МАСА ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА: 12.00 kg
 • МАСА НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА: 37.80 kg
 • ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА: до 60 м2
 • ФРЕОН: R32
 • ФИЛТРИ: Антибактериски филтер
 • ДИМЕНЗИИ НАДВ. ЕДИНИЦА: 820 X 338 X 614 mm
 • ГАРАНЦИЈА: 3 години
Тежина 49.8 кг
Димензии 820 × 338 × 614 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HAIER FLEXIS AS50S2SF1FA/1U50S2SJFA”
Review now to get coupon!

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Информации за Достава

 • Please pay more attention to your order address which MUST MATCH your shipping address. (If you’re from Russia, Please leave your full name. It is very important)
 • Items will be shipped within 3 business days after payment.
 • Please check items when delivered, if damaged, please kindly accept it and contact us immediately.  We will make a confirmation and resend you a new one.

 

Shipping By Shipping Cost Estimated Delivery Time Tracking Information
Thembay Express Free Shipping 12-20 days Not available
LEX $20.00 - $50.00 04-12 days Available
Lorem Ex $26.00 - $70.00 03-17 days Available

Packaging Details

 • Unit Type: piece
 • Package Size: 25cm x 32cm x 5cm (9.84in x 12.60in x 1.97in)
 • Package Weight: 0.56kg (1.23lb.)