ПРОМОЦИЈА НА HIKVISION КАМЕРИ ЗА ВИДЕО НАДЗОР НА ВАШИОТ ПРОСТОР

21990 ден

Обезбедете го вашиот дом или бизнис 24/7.

Видеонадзор овозможува мониторинг над моменталната состојба, како и прегледување на снимка од обезбедуваниот објект или објекти од мобилен телефон, лаптоп или монитор без разлика на вашата локација.

 • Шифра: 3090
 • Гаранција: 2 Години

21990 ден

Додади го во кошничка
Купи сега
SKU: VI3090 Категории ,

ПАКЕТОТ СОДРЖИ:

x4 КАМЕРИ ULTRA HD 5MP (МODEL DS-2CE76H0T-ITPF и DS-2CE16H0T-ITF)
x1 DVR СНИМАЧ  DS-7104HUHI-K1
x1 АДАПТЕР 5А
x1 TB HDD TOSHIBA ЗА ВИДЕО НАДЗОР
x8 BNC КОНЕКТОРИ
x4 DC PIN ЏЕКОВИ
x40m КОМБО КАБЕЛ

 • Пакетот може да се комбинира со внатрешни или надворешни камери по Ваш избор
 • Бесплатна апликација на вашиот мобилен телефон
 • Гаранција: 2години
 • Нудиме монтажа со дополнителна доплата

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ПРОМОЦИЈА НА HIKVISION КАМЕРИ ЗА ВИДЕО НАДЗОР НА ВАШИОТ ПРОСТОР”
Review now to get coupon!

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Информации за Достава

 • Please pay more attention to your order address which MUST MATCH your shipping address. (If you’re from Russia, Please leave your full name. It is very important)
 • Items will be shipped within 3 business days after payment.
 • Please check items when delivered, if damaged, please kindly accept it and contact us immediately.  We will make a confirmation and resend you a new one.

 

Shipping By Shipping Cost Estimated Delivery Time Tracking Information
Thembay Express Free Shipping 12-20 days Not available
LEX $20.00 - $50.00 04-12 days Available
Lorem Ex $26.00 - $70.00 03-17 days Available

Packaging Details

 • Unit Type: piece
 • Package Size: 25cm x 32cm x 5cm (9.84in x 12.60in x 1.97in)
 • Package Weight: 0.56kg (1.23lb.)