ПРОМОЦИЈА НА ПАКЕТ ЗА КОНТРОЛА НА ПРИСТАП

8500 ден

– Внесување на сопствен PIN број

– Назначување на безконтактна RF ID картичка или Таг.

  • Шифра: 3125
  • Гаранција: 1 Годинa

20 на залиха

8500 ден

20 на залиха

Додади го во кошничка
Купи сега
SKU: VI3125 Категорија

Пакетот содржи:

– 1 x Целосно метален читач на картици и тагови, опција за отворање на врата со код
– 1 x Електрична брава за отворање на врата
– 10 х картици за влегување гратис
– 1x Напојување

  • Гаранција: 1 година
  • Нудиме монтажа со дополнителна доплата

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ПРОМОЦИЈА НА ПАКЕТ ЗА КОНТРОЛА НА ПРИСТАП”
Review now to get coupon!

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Информации за Достава

  • Please pay more attention to your order address which MUST MATCH your shipping address. (If you’re from Russia, Please leave your full name. It is very important)
  • Items will be shipped within 3 business days after payment.
  • Please check items when delivered, if damaged, please kindly accept it and contact us immediately.  We will make a confirmation and resend you a new one.

 

Shipping By Shipping Cost Estimated Delivery Time Tracking Information
Thembay Express Free Shipping 12-20 days Not available
LEX $20.00 - $50.00 04-12 days Available
Lorem Ex $26.00 - $70.00 03-17 days Available

Packaging Details

  • Unit Type: piece
  • Package Size: 25cm x 32cm x 5cm (9.84in x 12.60in x 1.97in)
  • Package Weight: 0.56kg (1.23lb.)