Електрични тротинети MS Energy Neutron n3

25999 ден

MS ENERGY n3

Благодарение на големите 10 10 тркала со воздушни гуми и задниот мек пружен амортизер n3 го прави градското возење удобно и безбедно. Лесниот алуминиумски механизам за преклопување го прави целиот скутер лесен за преклопување и носење. ЛЦД-екранот ги нуди сите потребни информации поврзани со статусот на батеријата, брзината и другите податоци за возењето, а можете да добиете дополнителни информации и поставки со активирање на апликацијата на вашиот паметен телефон. Апликацијата е достапна за iOS и Android телефони.
Големи тркала, заден амортизер и ефикасна диск сопирачка го прават возењето удобно без потреба од чести запирања. Покрај тоа, тој има електрична предна сопирачка што ја враќа енергијата на батеријата при сопирање, што ја полни.

 • Шифра: 2035
 • Гаранција: 1 Година
 • Бесплатна достава

Нема на залиха

SKU: VI2035 Категорија Ознака:

       Основни карактеристики

 • Материјал: Алуминиум
 • Големина на тркала: 10″
 • Максимална носивост (kg): 100
 • Макс. брзина: 25 km/h
 • Домет: 22 – 28 km
 • Мотор: 350W, Max power 700W
 • Батерија: 36V, 7.5Ah
 • Рамка: Алуминиум
 • Максимален агол на успон: 20°
 • Гуми: 10 x 2.125 водушни
 • Кочници: Задна диск кочница + предна електрична кочница
 • Тежина на ромобилот: 13,9 kg
 • Време на полнење: 4-5 часа
 • Можност за склопување: ДА – склопливи рачки
 • Суспензија: Предна
 • Светла: Предно и задно + илуминација (контрола со помош на апликацијата)
 • Електронска кочница на предното тркало со регенерациско полнење
 • Smart апликација (MS Energy) за Android и iOS системи
 • Широчина на управувачот – 52cm
 • Гаранција: 1 Година
 • Бесплатна достава
Тежина 13.9 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Електрични тротинети MS Energy Neutron n3”
Review now to get coupon!

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Информации за Достава

 • Please pay more attention to your order address which MUST MATCH your shipping address. (If you’re from Russia, Please leave your full name. It is very important)
 • Items will be shipped within 3 business days after payment.
 • Please check items when delivered, if damaged, please kindly accept it and contact us immediately.  We will make a confirmation and resend you a new one.

 

Shipping By Shipping Cost Estimated Delivery Time Tracking Information
Thembay Express Free Shipping 12-20 days Not available
LEX $20.00 - $50.00 04-12 days Available
Lorem Ex $26.00 - $70.00 03-17 days Available

Packaging Details

 • Unit Type: piece
 • Package Size: 25cm x 32cm x 5cm (9.84in x 12.60in x 1.97in)
 • Package Weight: 0.56kg (1.23lb.)