Електричен тротинет MS Energy Neutron n1

19999 ден

MS ENERGY n1

Преминувањето на тротоарот до патот и назад веќе не претставува проблем. 8 “тркала и предниот амортизер ќе ја завршат работата совршено! Предната воздушна гума и воланот со прилагодување на висината широк 55 см додаваат на удобноста и безбедноста на вашето возење. Лесниот алуминиумски механизам за преклопување и рачките за преклопување го прават целиот скутер лесен за преклопување и носење. Задниот тапан за сопирање ќе обезбеди безбедно сопирање.

 • Шифра: 2030
 • Гаранција: 1 Година
 • Бесплатна достава

Нема на залиха

SKU: VI2030 Категорија Ознака:

       Основни карактеристики

 • Материјал: Алуминиум
 • Големина на тркала: 8″
 • Максимална носивост (kg): 120
 • Макс. брзина: 25 km/h
 • Домет: 18 – 22 km
 • Мотор: 250W
 • Батерија: 24V, 8Ah
 • Рамка: Алуминиум
 • Максимален агол на успон: 15°
 • Димензии: 1000 х 197 х 552mm
 • Кочници: Задна барабан кочница
 • Тежина на ромобилот: 12,5 kg
 • Можност за склопување: ДА – склопливи рачки
 • Суспензија: Да, напред
 • Светла: Предно и задно
 • Гаранција: 1 Година
 • Бесплатна достава
Тежина 12.5 кг
Димензии 1000 × 197 × 552 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Електричен тротинет MS Energy Neutron n1”
Review now to get coupon!

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Информации за Достава

 • Please pay more attention to your order address which MUST MATCH your shipping address. (If you’re from Russia, Please leave your full name. It is very important)
 • Items will be shipped within 3 business days after payment.
 • Please check items when delivered, if damaged, please kindly accept it and contact us immediately.  We will make a confirmation and resend you a new one.

 

Shipping By Shipping Cost Estimated Delivery Time Tracking Information
Thembay Express Free Shipping 12-20 days Not available
LEX $20.00 - $50.00 04-12 days Available
Lorem Ex $26.00 - $70.00 03-17 days Available

Packaging Details

 • Unit Type: piece
 • Package Size: 25cm x 32cm x 5cm (9.84in x 12.60in x 1.97in)
 • Package Weight: 0.56kg (1.23lb.)